Częścią naszej oferty są kółka jezdne oraz zestawy kołowe. Są to produkty, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach naszego życia - w przemyśle, budownictwie czy hotelarstwie i gastronomii. Pozwalają na wygodne przewożenie materiałów w magazynie, na placu budowy czy pomiędzy budynkami. W zależności od przeznaczenia koła i zestawy kołowe są wykonane z różnych materiałów. Oferujemy przykładowo koła metalowo-gumowe oraz kółka transportowe gumowe. Odpowiedni wybór to gwarancja efektywnego użytkowania na różnych powierzchniach.

Każdy z naszych artykułów występuje w różnych opcjach - od kółek o małej średnicy aż po koła o rozmiarze kilkudziesięciu centymetrów. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze produktu najlepiej dopasowanego do Państwa oczekiwań i potrzeb. Wskażemy Państwu które koła i zestawy kołowe będą najlepsze w danym zastosowaniu. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, które gwarantują trafne doradztwo. Nasz asortyment jest tak szeroki, że na pewno znajdą Państwo perfekcyjnie dopasowane koła.

Nasz asortyment tworzą m.in. kółka jezdne z gumy, z metalu oraz z tworzyw sztucznych. Każdy produkt powstał z myślą o innym zastosowaniu, dlatego poza samymi materiałami z których został wykonany, różni się również średnicą czy nośnością. Oferujemy m.in. kółka do wózków magazynowych, kółka do regałów czy kółka do taczek. Wśród naszych produktów znajdują się również koła pneumatyczne, wypełnione powietrzem. Są to kółka, które sprawdzą się szczególnie na nierównej i trudnej powierzchni. Innym produktem są kółka z gumy termoplastycznej, które najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach.

W naszym asortymencie znajdują się również koła i zestawy kołowe poliamidowe oraz poliuretanowe. Cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia, są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu zakup w naszym sklepie to gwarancja inwestycji na lata. Dodatkowo, są odporne na niskie opory toczenia, przez co znacząco usprawniają pracę i oszczędzają wysiłek użytkowników. Nasz sklep oferuje Państwu także kółka jezdne w różnych kombinacjach - z hamulcem, bez hamulca, skrętne, ze stopką czy z podwójnym zestawem kół. Zapraszamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorstwa.

Produkt dodany do porównania