Koła z oponami piankowymi

Koła posiadają bezdętkową, poliuretanową oponę, której nie grozi przebicie. Piasta znajdująca się w środku jest spawana, malowana oraz wykonana została blachy tłoczonej, stalowej. Wszystkie dostępne na stronie koła piankowe 260 i 400 posiadają podwójne łożyskowanie kulkowe. Produkt ten wykorzystywany jest między innymi do prac na zróżnicowanym oraz nierównym terenie. W zależności od tego jakiej nośności Państwo wymagacie od produktu, należy wybrać model o odpowiedniej średnicy zewnętrznej oraz wewnętrznej.

Aktywne filtry

Koła piankowe 260

Koła piankowe o średnicy zewnętrznej 260 mm charakteryzują się nośnością sięgającą do 100 kg. Znajdują zastosowanie w transporcie obiektów po zróżnicowanym terenie, często również na zewnątrz. Nasz sklep internetowy oferuje artykuły najwyższej jakości, testowanej przez producentów prezentowanych produktów. Koła piankowe posiadają bezdętkową poliuretanową oponę, dzięki której nie grozi im przebicie. Ponadto, zapewnia ona również cichą pracę, niewielki opór toczenia oraz nie niszczy podłoża, po którym się porusza.


Koła piankowe 400

Koła piankowe o średnicy zewnętrznej 400 mm posiadają nośność dochodzącą do 150 kg. Piasta znajdująca się w środku wykonana z blachy stalowej, tłoczonej, została pomalowana oraz zespawana. Koła piankowe 400, tak samo jak 260, są bezdętkowe, przez co zapewniają komfort pracy na terenach, na których oponie grozi przebicie. Wszystkie modele kół piankowych dostępnych na stronie posiadają podwójne łożyskowanie kulkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w poszukiwaniu interesujących państwa produktów.


Produkt dodany do porównania