Zestawy kołowe z oponami pneumatycznymi

Zestawy kołowe z oponami pneumatycznymi są wybierane przez klientów, którym zależy na dużej a przede wszystkim skutecznej ochronie podłoża. Wykonane zostały ze stalowej blachy a ich piasta może być w zależności od potrzeb spawana bądź skręcana śrubami. Pneumatyczna, bieżnikowa opona świetnie sprawdzi się na wymagającym oraz nierównym terenie. W ofercie sklepu znajduje się kilka rodzajów zestawów kołowych o różnej nośności tak, więc każdy znajdzie model dopasowany do swoich indywidualnych preferencji.

Aktywne filtry

Zestawy z oponami pneumatycznymi

W naszym sklepie internetowym znajdą państwo zestawy kołowe z oponami pneumatycznymi. Mają one szerokie zastosowanie, w użytkowaniu zewnętrznym, dzięki swojej wytrzymałości na nierówności terenu, jednak sprawdzą się również w transporcie wewnętrznym. Wykorzystuje się je między innymi do wózków magazynowych. Opona pneumatyczna zapewnia dobre przenoszenie ciężaru, skręt oraz amortyzację podczas transportu różnych obiektów, dzięki czemu gwarantuje komfort użytkowania.

Wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz były testowane przez producentów, dzięki czemu oferują wygodę posługiwania się nimi oraz zapewniają ich dłuższą żywotność. Zestawy kołowe z oponami pneumatycznymi są odporne na warunki atmosferyczne oraz różne chemikalia. Posiadają płytkę na mocowanie, która umożliwia łatwy montaż koła do wózka lub platformy transportowej. Oferowane przez nas koła posiadają podwójne łożysko kulkowe. Zapraszamy do zapoznania się z produktami oraz do zakupów na naszej stronie internetowej.


Produkt dodany do porównania