Koła z oponami pneumatycznymi

Koła pneumatyczne posiadają podwójne łożyskowanie kulkowe, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością. Bieżnikowa opona sprawia, że produkt ten często wykorzystywany jest w różnego rodzaju pomieszczeniach, gdyż zapewnia ochronę przed zarysowaniem nawierzchni. Ponadto idealnie sprawdza się na nierównych oraz piaszczystych terenach. W zależności od modelu możecie Państwo wybrać koła skręcane za pomocą śrub bądź koła spawane. W naszej ofercie znajdują się koła z dwu oraz czterowarstwową osnową.

Aktywne filtry

Koła z oponami

Sklep internetowy DARMET oferuje szeroki asortyment zestawów kołowych, w tym kół z oponami pneumatycznymi. Są one odporne na warunki atmosferyczne i różne substancje chemiczne oraz dobrze radzą sobie na nierównościach terenu, co pozwala na wygodne użytkowanie ich na zewnątrz. Mają również wiele zastosowań w transporcie wewnętrznym, wykorzystuje się je na przykład do wózków magazynowych. Opony pneumatyczne zapewniają dobry skręt oraz amortyzację przewożonego ciężaru, dzięki czemu zapewniają komfortowy transport różnych obiektów. Podwójne łożyskowanie kulkowe, pozwala na ich dużą wytrzymałość.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz były poddawane testom producentów, dzięki czemu mają one dłuższą żywotność. Koła z oponami pneumatycznymi występują na naszej stronie internetowej w różnych nośnościach oraz średnicach, które pozwalają na wybranie artykułów spełniających indywidualne wymagania klienta. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem.


Produkt dodany do porównania