Koła metalowo - gumowe

Oferta sklepu zawiera bogaty wybór zestawów kołowych, które świetnie sprawdzają się, gdy zachodzi konieczność transportu wewnątrz pomieszczeń. Koła metalowo – gumowe gwarantują cichą oraz sprawną pracę. Wyprodukowane zostały ze stalowej blachy, którą charakteryzuje duża wytrzymałość a ich głowica wyposażona została w podwójne łożyskowanie kulkowe. Wszystkie zestawy kołowe posiadają stalową płytę, która ułatwia montaż. W asortymencie znajdują się kółka transportowe gumowe posiadające różny rozstaw otworów mocujących.

Aktywne filtry

Kółka transportowe gumowe

Koła metalowo – gumowe znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego cechują się najwyższą jakością. Posiadają różne średnice oraz nośności, od 40 kg do 230 kg, dzięki którym mogą Państwo wybrać odpowiednie artykuły. Kółka transportowe gumowe występują w różnych wersjach – stałe lub obrotowe, umożliwiające wykonywanie manewrów podczas przemieszczania się. Ponadto, można w naszej ofercie znaleźć również zestawy z hamulcem, zatrzymującym jego toczenie się oraz ewentualny skręt.

Koła wykonane są z metalowej obudowy, która dzięki swojej konstrukcji jest bardzo łatwa w montażu, a dzięki temu praktyczna. Posiadają gumową oponę, umożliwiającą cichą pracę oraz nie zostawiającą zabrudzeń na powierzchni, przez co swobodnie mogą być użytkowane w przestrzeni domowej. Wysoka jakość materiałów, z których zrobione są kółka transportowe gumowe, sprawia, że są one odporne na różne substancje chemiczne oraz warunki atmosferyczne. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dostępnymi na naszej stronie.


Produkt dodany do porównania