Zestawy kołowe z elastycznymi gumowymi oponami

Uniwersalne zestawy kołowe z elastycznymi gumowymi oponami znajdują zastosowanie w różnego rodzaju urządzeniach wykorzystywanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo duży wybór modeli, których nośność może wynosić do nawet 450 kg. Zestawy kołowe z gumowymi oponami są bardzo często stosowane w przemyśle ciężkim. Dodatkowym atutem tych produktów jest również to, że są odporne na działanie substancji chemicznych, takich jak etanol, woda chlorowa oraz wodorotlenki.

Aktywne filtry

Zestawy kołowe z gumowymi oponami

Zestawy kołowe z elastycznymi gumowymi oponami to bardzo dobry wybór do transportowania obiektów wewnątrz pomieszczeń, zarówno jak i na zewnątrz. Stworzone z wysokiej jakości materiałów, poddawane testom jakości przez producentów, oferują dużą wytrzymałość i szerokie zastosowanie, zarówno w warsztatach, zakładach przemysłowych oraz na użytek domowy. Posiadają niewielki opór toczenia i nie niszczą podłoża, co gwarantuje wysoką jakość korzystania z nich. Gumowa opona pozwala na cichą pracę, a odporność na różne substancje chemiczne, takie jak woda chlorowa czy etanol, umożliwiają komfortowe użytkowanie.

W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy kołowe z gumowymi oponami stałe oraz obrotowe, które pozwalają na wygodne manewrowanie przewożonymi obiektami. Ponadto, występują również wersje kół z hamulcem, który zatrzymuje toczenie się kół i ich skręt. Szeroki wybór nośności oraz średnicy znajdujących się w naszym asortymencie, pozwala na dobranie produktów, które najbardziej odpowiadają Państwa wymaganiom.


Produkt dodany do porównania