Koła z bieżnikiem poliuretanowym

W naszym sklepie znajdują się koła aluminiowo - poliuretanowe z hamulcem lub bez, które świetnie sprawdzają się w urządzeniach przemysłowych. Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów modeli są koła z bieżnikiem poliuretanowym, które cechuje duża wytrzymałość. Ten rodzaj zestawów kołowych nie pozostawia również rys oraz zabrudzeń na powierzchni. Przy wyborze odpowiedniego zestawu kołowego z bieżnikiem należy kierować się głównie tym jakiej nośności Państwo potrzebujecie.

Aktywne filtry

Koła aluminiowo poliuretanowe

Koła aluminiowo – poliuretanowe oferowane przez nasz sklep internetowy, cechują się wysoką jakością, dzięki wytrzymałym materiałom, z których zostały wykonane. Dzięki temu mogą być one wykorzystywane w profesjonalnych zakładach przemysłowych. Zestawy posiadają aluminiową piastę, umożliwiającą transport dużych obciążeń. Poliuretan jest wytrzymały na ścieranie, wpływ wody oraz warunków atmosferycznych, a dodatkowo dobrze radzi sobie z różnymi chemikaliami, takimi jak benzyny, smary oraz rozpuszczalniki.

Transport przy użyciu kół z bieżnikiem poliuretanowym zapewnia cichą pracę, niski opór toczenia oraz brak pojawiania się zabrudzeń i rys na wykorzystywanej powierzchni. W naszym asortymencie posiadamy koła aluminiowo – poliuretanowe stałe lub obrotowe, które umożliwiają wygodne manewrowanie przewożonymi obiektami. Sprzedajemy również koła z hamulcem, które pozwalają na zatrzymanie ich ruchu toczonego oraz skrętu. Szeroki wybór nośności oraz średnicy pozwoli na odszukanie interesujących Państwa produktów.


Produkt dodany do porównania