Koła i zestawy kołowe, kółka jezdne

Koła metalowo – gumowe dostępne na naszej stronie wykonane zostały z blachy stalowej aparaturowej. Wszystkie modele posiadają wysokiej jakości trwałą gumę, która nie pozostawia zabrudzeń na powierzchni podłogi oraz zapewnia pracę bez hałasu. Kółka jezdne wyposażone zostały w łożyska ślizgowe, które idealnie sprawdzają się nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również w zanieczyszczonym środowisku. Koła i zestawy kołowe wykorzystywane są w szeroko rozumianym transporcie, który nie wymaga bardzo dużego obciążenia.

Aktywne filtry

Zestawy kołowe

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór stalowych kół obrotowych wyposażonych w czarną bądź szarą elastyczną, gumową oponę. Każdy klient znajdzie produkt dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb gdyż kółka jezdne dostępne w sklepie posiadają nośność od 40kg do nawet 180 kg. Zestawy kołowe mogą również posiadać hamulec, który uniemożliwi skręt koła oraz głowicy. Bardzo istotnym elementem, który należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniego produktu jest rodzaj łożyska.


DARMET oferuje Państwu koła metalowo – gumowe wyposażone w łożyska kulkowe, wałeczkowe bądź ślizgowe o różnej szerokości, wysokości oraz średnicy. Kółka jezdne znajdują szerokie zastosowanie między innymi do różnego rodzaju urządzeń oraz wózków umożliwiających szybki transport. Wszystkie dostępne u nas zestawy kołowe odporne są na uderzenia oraz posiadają blachę ocynkowaną, która zabezpiecza przed pojawieniem się rdzy, dzięki czemu wybrany przez Państwa produkt świetnie sprawdzi się przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu.


Produkt dodany do porównania