Łączniki ciesielskie do drewna

Niezbędnym produktem przy montażu różnego rodzaju elementów z drewna takich jak altany czy więźby dachowe są łączniki ciesielskie do drewna. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór akcesoriów, które idealnie sprawdzą się zarówno przy prostych jak i skomplikowanych łączeniach. Należą do nich między innymi kątowniki montażowe, kątowniki z przetłoczeniem, kątowniki łącznikowe, płytki perforowane, łączniki płaskie, łączniki wąskie, taśmy montażowe, wieszaki belki oraz regulowane podstawy słupa.

Aktywne filtry

Łączniki ciesielskie do drewna umożliwiają zdecydowanie łatwiejszy montaż elementów drewnianych z betonem. Ich główną funkcją jest przenoszenie obciążeń a co za tym idzie bezpieczeństwo całej konstrukcji, dlatego tak ważne jest, aby korzystać z dobrej jakości kątowników oraz innych złączeń ciesielskich. Dużą popularnością cieszą się między innymi trójwymiarowe łączniki odporne na zginanie, podstawy słupa zaprojektowane do zamontowania danego elementu w glebie czy łączniki płaskie wykorzystywane do niestandardowych złączeń. Wszystkie akcesoria do montażu wykonane zostały z blachy ocynkowanej odpornej na korozje.


Sklep oferuje Państwu szeroki wybór produktów dedykowanych przy różnego rodzaju węzłach konstrukcyjnych takich jak np. słupy, stropy czy dachy. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można taśmy montażowe o szerokości między innymi 20 mm, 25 mm oraz 60 mm. Niezależnie od tego, jakie łączniki ciesielskie Państwo wybierzecie wszystkie te produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.


Produkt dodany do porównania