Wkręty ciesielskie do drewna z łbem talerzowym

Wkręty ciesielskie do drewna wykorzystywane są do łączeń konstrukcji szkieletowych takich jak więźby dachowe, krokwie czy montaż schodów drewnianych. Dostępne w naszym sklepie wkręty posiadają ochronę antykorozyjną, dzięki czemu używane mogą być zarówno w środowiskach suchych jak i tych gdzie może występować wilgoć. Wkręty ciesielskie nie wymagają nawiercania oraz idealnie sprawdzają się zamiast gwoździ budowlanych. Produkty te posiadają gniazdo TORX, który uniemożliwia wyskakiwanie bitu oraz skutecznie przenosi moment obrotowy.

Aktywne filtry

Drewno klejone, lite czy płyty drewnopochodne to materiały konstrukcyjne, do których najczęściej używane są wkręty ciesielskie. Ich budowa składa się między innymi z gniazda TORX, końcówki wiercącej, specjalnego ostrza oraz długiego frezu, dzięki czemu ich montaż jest zdecydowanie łatwiejszy oraz szybszy. W ofercie naszego sklepu dostępne są tylko i wyłącznie profesjonalne wkręty posiadające aprobatę techniczną, spełniającą europejskie normy.


Ochrona antykorozyjna, którą pokryte są wkręty ciesielskie do drewna zabezpieczają zarówno przed wpływem czynników zewnętrznych jak i uszkodzeniami mechanicznymi. Niewątpliwym plusem jest również to, że wkręty zachowują swój wygląd przez bardzo długi okres użytkowania gdyż są odporne na promieniowanie słoneczne. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta DARMET oferuje Państwu wkręty ciesielskie z łbem talerzowym w rozmiarze 6 oraz 8. Produkty do różnego rodzaju połączeń drewno-drewno dostępne są w opakowaniach posiadających 50 szt. oraz 100 szt.


Produkt dodany do porównania