Tarcze do cięcia metalu

W skład artykułów ogólnobudowlanych dostępnych w naszym sklepie wchodzą między innymi tarcze do cięcia metalu. Chcąc, aby produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów tarcze pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i cienionych producentów gwarantując najwyższą jakość w trakcie pracy. W zależności od indywidualnych potrzeb możecie Państwo w asortymencie znaleźć kilka rodzajów tarcz do metalu dostępnych w różnych rozmiarach. Nasze produkty zapewniają bezpieczeństwo pracy, które jest niesamowicie istotne, dlatego też warto zapoznać się z ofertą DARMET.

Aktywne filtry

Tarcze do cięcia metalu idealnie sprawdzają się zarówno do szlifierek stacjonarnych jak i ręcznych szlifierek kątowych. W naszej ofercie znajduje się duży wybór tarcz o średnicach 115 mm, 125 mm, 230 mm, 300 mm, 350 mm a nawet 400 mm. Produkt ten polecany jest dla majsterkowiczów, którzy potrzebują przeprowadzić niewielkie prace domowe jak i firm budowlanych oraz warsztatów, które na co dzień pracują z tego rodzaju sprzętem w związku, z czym oczekują, że tarcze cechować będzie duża wytrzymałość. Wszystkie narzędzia obrotowe należy używać z należytą starannością.


Nasz sklep posiada w swoim asortymencie tylko i wyłącznie tarcze wykonane zgodnie z europejskimi normami organizacji oSa., która powstała z inicjatywy producentów narzędzi ściernych. Korundowe tarcze BASIC, tarcze proste czy tarcze do przecinania PRO to jedne z najpopularniejszych rodzajów tarcz. Jeżeli potrzebujecie Państwo produktu do cięcia stali szlachetnej, stali czarnej czy żeliwa warto zaopatrzyć się w tarcze oznaczane METAL/INOX.


Produkt dodany do porównania