Koła do taczek

Odpowiednie koło w taczce może robić kolosalną różnicę w komforcie pracy. Podczas użytkowania warto zwrócić uwagę na ich stan i rozmiar. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę kół do taczek, które poprawią jakość pracy z różnego typu wózkami i jednokółkami. Nasze koła stworzone są z blachy ocynkowanej, dzięki czemu są odporne na rdzę. W naszym asortymencie dostępne są koła do taczek w różnych rozmiarach i wyprodukowane z wytrzymałych materiałów. Każdy będzie mógł wybrać koło odpowiednie do swojej taczki lub wózka.

Aktywne filtry

Koła do taczek

Koła do taczek oferowane przez nasz sklep internetowy zapewniają duży komfort użytkowania i wygodę pracy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są odporne na uszkodzenia oraz wytrzymałe. Oferujemy koła z oponą poliuretanową bezdętkową, tak zwaną piankową, która pozwala na uniknięcie jej przebicia. Dzięki temu, bardzo dobrze sprawdza się na wymagających powierzchniach, takich jak place budowy. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się koła do taczek z oponami pneumatycznymi bieżnikowymi. Są one sprawdzonym rozwiązaniem do użytkowania na zewnątrz, ponieważ dobrze radzą sobie na nierównych powierzchniach. Dodatkowo, materiał, z którego są wykonane, umożliwia cichą pracę.

Nasze koła wyprodukowane są z blachy ocynkowanej, co zwiększa ich odporność na rdzę. Wybór nośności oraz średnic oferowanych przez nas kół do taczek, zwrócenie uwagi na czym umocowana jest piasta i ile warstw płótna posiada opona, pozwalają na wybranie dopasowanych do Państwa wymagań produktów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego.


Produkt dodany do porównania