Zestawy kołowe i kółka do regałów

Kółka i zestawy kołowe do regałów dostosowane są do dużych obciążeń. Posiadają wyjątkowo stabilną konstrukcję, aby mogły być bezpiecznie wykorzystywane w sklepach, magazynach czy restauracjach. Zostały stworzone tak aby były łatwe w manewrowaniu, a co a tym idzie - praktyczne. Najwyższej jakości materiały i liczne testy jakości, wykonywane przez producentów, pozwalają na wieloletnie użytkowanie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kółka do regałów i zestawy o różnej nośności, szerokości koła oraz typie łożyska. 

Aktywne filtry

Kółka do regałów

Sklep internetowy DARMET oferuje zestawy kołowe i kółka do regałów, które zapewniają duży komfort użytkowania. Wysokiej jakości materiały oraz testy jakości producentów prezentowanych przez nas artykułów, gwarantują ich wytrzymałość oraz długą żywotność. Zestawy kołowe do regałów muszą posiadać stabilną konstrukcję, by być bezpiecznymi w korzystaniu. Oferujemy koła stałe lub obrotowe, które umożliwiają wygodne manewrowanie transportowanymi obiektami. Dodatkowo, można wybrać koła z hamulcem, umożliwiające zatrzymanie ich toczenia się i obrotu. Wykonane z wysokiej jakości poliuretanu lub elastycznej gumy, nie zostawiają zabrudzeń na powierzchni, są odporne na warunki atmosferyczne i różne chemikalia.

Nasze zestawy kołowe do regałów pozwalają na cichą pracę, zapewniają małe drgania oraz niskie opory toczenia, czyniąc je bardzo praktycznymi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Bogaty wybór artykułów, nośności oraz średnicy kół, pozwolą Państwu na wybór potrzebnych zestawów.


Produkt dodany do porównania