Koła do wózków magazynowych

Koła do wózków magazynowych muszą cechować się niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia czy też rdzę. Nasza firma biorąc pod uwagę wszelkie najbardziej istotne kwestie, oferuje Państwu kółka do wózków magazynowych, które, dzięki swoim właściwościom, będą niezawodnie służyć wiele lat. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo zestawy kołowe do wózków magazynowych, które, wykorzystywane na co dzień, pozostaną w świetnym stanie przez długi czas. Wybór naszych kół do wózków to gwarancja komfortu w pracy na magazynie.

Aktywne filtry

Zestawy kołowe do wózków magazynowych

Nasz sklep internetowy DARMET posiada szeroki asortyment kół do wózków magazynowych, aby móc sprostać wymaganiom klientów. Różne średnice, nośności oraz materiały, z których są wykonane, pozwalają na wybór artykułów odpowiadających na Państwa potrzeby. Zestawy kołowe do wózków magazynowych umożliwiają transport ciężkich maszyn lub urządzeń, ponieważ cechują się dużą wytrzymałością. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym kółka są odporne na ścieranie oraz wydłużona jest ich żywotność. W ofercie są do wyboru koła do wózków magazynowych stałe oraz obrotowe i skrętne, umożliwiające wygodne manewrowanie transportowanymi obiektami.

Posiadamy artykuły wykonane z różnych materiałów, jak na przykład kółka do wózków magazynowych z elastyczną gumową oponą, bieżnikiem poliuretanowym lub pneumatycznym, pozwalające na transport po powierzchniach z nierównościami. Koła odporne są na niektóre chemikalia, warunki atmosferyczne oraz pozwalają na cichą pracę bez zabrudzeń powierzchni, po której się poruszają.


Produkt dodany do porównania