Zestawy kołowe obrotowe i skrętne

Zestawy kołowe obrotowe oraz zestawy kołowe skrętne to jedne z najczęściej wykorzystywanych kół w transporcie towarów. Zestawy skrętne znajdują zastosowanie w takich urządzeniach jak wózki magazynowe, wózki warsztatowe oraz pojemniki na odpady. Ich prosta budowa ułatwia szybkie manewrowanie i przyspiesza pracę. W naszym sklepie oferujemy Państwu zestawy kołowe z hamulcem i stałe dostosowane do pracy w różnego typu urządzeniach, wyprodukowane z wytrzymałych materiałów odpornych na korozję i ścieranie.

Aktywne filtry

Zestawy kołowe skrętne

W ofercie naszego sklepu internetowego DARMET znajduje się wiele rodzajów zestawów kołowych skrętnych oraz obrotowych. Sprzedajemy koła, które przeznaczone są do użytku domowego, w zakładach przemysłowych, warsztatach oraz takie, które nadają się do transportu zewnętrznego. Wybór materiału, z którego są wykonane, nośności oraz średnicy kół, umożliwia zaopatrzenie się w artykuły odpowiadające na Państwa zapotrzebowanie. Koła i zestawy kołowe obrotowe i skrętne pozwalają na wygodny transport i manewrowanie maszynami i urządzeniami.

Sprzedawane przez nas artykuły są wysokiej jakości, co zapewnia niską ścieralność kół, przedłużając ich żywot. Sprzedajemy między innymi koła obrotowe z oponą gumową, pneumatyczną, które nadają się do stosowania na nierównych powierzchniach oraz z bieżnikiem poliuretanowym, który charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz różne chemikalia. Ponadto, w ofercie znajdują się również zestawy kołowe obrotowe i skrętne z hamulcem, umożliwiające zatrzymanie ruchu toczonego i skrętnego koła.


Produkt dodany do porównania