Przemysłowe zestawy kołowe

Przemysłowe zestawy kołowe to produkty wykorzystywane zazwyczaj przy dużych i bardzo dużych obciążeniach, dlatego charakteryzują się wyjątkowo wysoką nośnością. Aby spełnić wymagania przedstawicieli przemysłu, w naszej ofercie znalazły się produkty najwyższej jakości. Zestawy kołowe, które dzięki wysokiej jakości materiałom, są wyjątkowo trwałe i starczą na lata użytkowania. Dodatkowo konstruktorzy producentów zadbali o to, żeby zestawy kołowe były jak najprostsze w montażu i idealnie dopasowane.

Aktywne filtry

Koła przemysłowe

Przemysłowe zestawy kołowe, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym są produktami najwyższej jakości. Mają one szerokie zastosowanie w zakładach przemysłowych, ponieważ posiadają wysoką nośność, dlatego wykorzystywane są przy transporcie dużych obciążeń. Testy jakości przeprowadzone przez producentów na oferowanych przez nas zestawach kołowych, zapewniają stabilność oraz bezpieczeństwo w ich użytkowaniu. Materiały, z których zostały wykonane charakteryzują się dużą wytrzymałością, gwarantują cichą pracę, niski opór toczenia oraz nie niszczą podłoża, po którym przy ich wykorzystaniu, transportowane są różne obiekty.

W naszej ofercie odnajdą Państwo koła z elastycznymi gumowymi i pneumatycznymi oponami oraz z nalewanym poliuretanowym bieżnikiem. Posiadamy zestawy kołowe stałe oraz obrotowe, z hamulcami lub bez. Zróżnicowany asortyment pozwala na wybór takich artykułów, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Dodatkowo, nasze zestawy kołowe są łatwe w montażu, co pozwala na szybkie ich dopasowanie.


Produkt dodany do porównania