Wieszak do belki drewnianej

W skład szerokiej gamy produktów ogólnobudowlanych dostępnych na naszej stronie wchodzą wieszaki do drewnianych belek. Jest to najbardziej popularne złącze ciesielskie cieszące się dużą wytrzymałością. Idealnie sprawdza się przy różnego rodzaju konstrukcjach takich jak więźby dachowe, schody, altany oraz huśtawki. Oprócz połączeń między elementami drewnianymi wykorzystywane są również przy montażu na przykład drewna z betonową ścianą. Dzięki zastosowaniu wieszaka zyskujecie Państwo pewność, że dane połączenie cechować będzie niezawodna stabilność.

Aktywne filtry

Wieszak do belki drewnianej dzięki temu, że wykonany został z ocynkowanej blachy jest odporny na warunki atmosferyczne w tym między innymi korozję. Jest to zdecydowanie ogromna zaleta zwłaszcza przy konstrukcjach znajdujących się na zewnątrz. Dostępne w naszym sklepie produkty umożliwiają szybki oraz łatwy montaż bez powstawania jakiejkolwiek szczeliny między danymi elementami. Istnieje wiele typów wieszaków, dlatego bardzo istotne jest wybranie odpowiedniego produktu dostosowanego do konkretnych potrzeb.


Na naszej stronie znaleźć można wieszak do belki drewnianej o różnych wymiarach takich jak 51x105x75 mm, 76x122x75 mm, 80x180x75 mm czy 120x190x75 mm. Do wszystkich mocowań z wykorzystaniem tego rodzaju wieszaków należy zastosować gwoździe pierścieniowe ANCHOR fi4. Wieszaki wykonane są ze stalowej blachy o grubości 2 mm w związku, z czym z powodzeniem wykorzystywane są przy belkach drewnianych o różnym przekroju. W ofercie DARMET znajdziecie Państwo opakowania zawierające 10 szt. wieszaków.


Produkt dodany do porównania