Kółka jezdne z blokadą

W swojej szerokiej ofercie posiadamy również kółka jezdne z blokadą. Koła oraz zestawy kołowe, które oferuje nasza firma, stworzone są z najwyższej jakości materiałów oraz spełniają wszelkie wymagane standardy jakościowe. Kółka jezdne z blokadą to odpowiedni wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, możliwość długoletniej eksploatacji solidnie wykonanych produktów i funkcjonalność. Dzięki szerokiemu asortymentowi, jaki oferujemy, jesteśmy pewni, iż każdy znajdzie dla siebie odpowiednie kółka jezdne posiadające hamulec.

Aktywne filtry

Kółka z hamulcem

Nasz sklep internetowy w swoim bogatym asortymencie posiada również kółka jezdne z blokadą. Są one bardzo przydatne w sytuacjach, gdy chcemy, aby obiekty, do których przymocowane są koła, nie były w ciągłym ruchu. Hamulec zatrzymuje toczenie się kół oraz ewentualny skręt głowicy (w zależności, czy jest to model stały czy obrotowy). Zapewnia w ten sposób bezpieczeństwo zarówno obiektów, jak i osób w ich pobliżu. Zróżnicowane nośności prezentowanych przez nas artykułów, pozwalają na dopasowanie kół do indywidualnych oczekiwań klienta. W naszej ofercie posiadamy koła o możliwym obciążeniu do 230 kg.

Zestawy kołowe wykonane są wysokiej jakości gumy, która umożliwia cichą pracę, nie pozostawia zabrudzeń na powierzchni, po której się porusza oraz posiada niewielki opór toczenia, zapewniający swobodę pracy. Kółka jezdne z hamulcem mają szerokie zastosowanie, zarówno w przestrzeni domowej, jak również w warsztacie, czy zakładzie produkcyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą i zakupów na naszej stronie internetowej.


Produkt dodany do porównania