Zestawy kołowe stałe

Zestawy kołowe to koła w obudowie umożliwiającej zamontowanie ich do platformy transportowej lub wózka transportowego. Obudowa posiada otwory, które ułatwiają montaż produktu. Istnieje również opcja przyspawania artykułu. Zestawy kołowe stałe znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach życia codziennego. Używane są przykładowo w zakładach produkcyjnych, magazynach, warsztatach, a nawet w domach. W naszej ofercie znajdują się produkty o różnej nośności oraz średnicy, aby dopasować się do oczekiwań każdego klienta.

Aktywne filtry

Zestawy kołowe stałe

Stałe zestawy kołowe dostępne w sklepie internetowym DARMET z nalewanym bieżnikiem poliuretanowym cechują się wysoką wytrzymałością. Ich nośność jest duża, dochodzi nawet do 600 kg, dzięki czemu koła idealnie nadają się do użytkowania w zakładach produkcyjnych, warsztatach, ale znajdują również zastosowanie w domach. Poliuretan jest materiałem wysokiej jakości, co zapewnia niską ścieralność wykonanego z niego bieżnika, cichą pracę oraz odporność na środki chemiczne, takie jak smary, oleje, benzyny i rozpuszczalniki. Ponadto, nie brudzi posadzki, po której się porusza, dlatego bardzo dobrze spisuje się w transporcie wewnętrznym.

Zestawy kołowe stałe posiadają przymocowaną do nich obudowę metalową z otworami, co umożliwia łatwe ich zamontowanie do platformy lub wózka transportowego. Wedle potrzeb, koła mogą być zespawane z konstrukcją. Dodatkowo, wybór średnicy i nośności kół pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oferowanym przez nasz sklep internetowy.


Produkt dodany do porównania